Adapter övergång Airbrush Kompressor G1/8 Hona till G1/4 Hane
Airbrush övergångs adapter (kompressoradapter) som gör det möjligt att ansluta vår flätade airbrushslang(HN011-00) till en luftkompressor som har en G1/8 BSP gängad koppling.
- Hongänga: G1/8 (BSP) - passar airbrush-kompressorer med en G1/8 hankontakt (inklusive alla Hobbynox Airbrush-kompressorer).
- Hangänga: G1/4 (BSP) - passar vår HN011-00 flätade airbrush slangkoppling
- Den invändiga gängade delen har en o-ringstätning inuti = ingen gängtejp behövs
Leverantörslager: Vissa produkter tar vi hem på beställning och dessa beställningar kan endast avbrytas när ordern har status "Order mottagen". Leveranstiden är ca 7-10 dagar. Det framkommer på produksidan vilka produkter som levereras direkt från leverantören.
Gratis frakt: På ordrar över 1295 kr
Paket till ombud: 69 kr Skickas inom 1-3 dagar till ombud, oavsett vilket fraktalterativ du väljer. *
Spårbart varubrev: Från 49 kr Skickas inom 1-3 dagar till brevlåda.
Hemleverans: 229 kr Skickas inom 1-3 dagar och levereras hem till dig mellan Kl: 09.00-21.00
Betalning: Klarna, Swish, Visa/Mastercard, Faktura, Delbetalning, American Express.
Retur/Ångerrätt: 365 dagar!
Fullständiga villkor: Klicka här!
*Skrymmande paket, med t.e.x. långa stänger och byggmaterial, kostar lite extra. Exakt fraktkostnad visas alltid i kassan, även om du inte är inloggad.
Upphovsrättsskydd & Copyright
Allt av oss producerat innehåll i denna produkt samt resterande innehåll på https://rcdelar.se är skyddat av samtliga lagar och förordningar gällande upphovsrätt och copyright. Det är Ej tillåtet att använda något av innehållet utan skriftligt medgivande från Storstadens Ventilation AB och RC Delar.
All överträdelse beivras!
Innehållet på https://rcdelar.se bevakas via API av programvaror som bl.a. Copyscape och även andra verktyg för kontinuerlig övervakning mot kopierat innehåll.
